Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9361"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
nádherná povídka. Celou stávající část jsem ji přečetla. Moc se těším na další úžasné pokračkosmileysmiley
láska je mocná čarodějka
Jéé, moc díky, jsem ráda za odezvu. Myslím, že se v tom ještě trochu plácám, akle už se těším až vyjedu z jejich zaběhnutých kolejí a budu moc napojit na svojí vlastní lajnu..teď jsem se snažila udržet fazonu aspoň trochu směrem k Létu. Jaj Mary Sue, můj odvěký problém, ale pokud to překousneš, doufám že u ní už brzy najdeš ty klady a zápory co postavy mít mají a že to snad aspoň trochu stáhnu :-)

Mno a pokud někdy budeš chtít něco dalšího číst (a nečetla jsi Joe) tak doporučuju začít Jonap Isabella.. tu mám nejraději :-)
Pěkná povídka.:)

Dneska jsem narazila na odkaz na tebe, a přestože si matně vybavuji tvou přezdívku, jsem si docela jistá, že jsem žádnou tvou povídku nikdy nedočetla. Proč, to nevím - možná jsem ani nezačala.:D

Ale stačil jediný pohled na slova "ff na Léto", a už jsem se k tobě řítila.:) Popravdě, že se tam přimotala jistá Mary Sue mi trochu vadí, ale převažují to klady. A do toho já sama píšu taky takovou jednu Marušku, tak si nemůžu stěžovat.:)

Původně jsem nechtěla komentovat (to poslední dobou dělám málokdy), ale ten konec - a absence jakéhokoliv dalšího komentáře - mě donutili.:) Líbí se mi tu Draco i Harry, ale Severus je tak nějak vzdálený svému originálu. Pasivní.:D

Uh, v tomhle editoru se špatně píšou delší komentáře, nevím, co už jsem psala. Já bych toho dodala víc, ale tohle snad postačí;)

... Možná bych si mohla někdy přečíst jiné povídky od tebe. Měla bych. ... Uvidíme.:)
15.06.2012 00:08:53
Triss
hogwarts.jpg
"Jak ubozí jsou ti lidé, kteří nikdy nezpívají, a zemřou se vší svou hudbou v sobě." Victor Hugo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one