Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1745"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Uh... pozdě, ale přece. :-) Příliš mi nesedí popisy v pasáži o cestě do Irska - jako by přírodní krásy příliš zasahovaly vnímání Joe a ona přestávala být obezřetná. Naprosto úžasná mi připadá konverzace Joe a SS přes Alexe - nápad sám o sobě i způsob zpracování. Díky, že s námi sdílíš svůj svět! :-)
Krása!

Naprosto bombové přivítání po tréninku,kdy sem ráda že hýbu rukama a dokážu sedět!

Sem ráda že se dozvím konec,ale děsí mě představa,že už je konec. Konec toho vykecávání tu :(smiley Zapeklitá situace,ale tak přenesu se ořes to smiley
píšu jen a jen své názory! Nevyvracejte mi je,bude to zbytečně mrhaný čas! Jsem nepoučitelná ;)
A kruciš..to je velký požadavek..:-O :-D

no nevím jestli bude nejlepší, ale pokusím se, aby byla alespoň dobrá smiley takže mi držte palce..

Snad budu tak dobrá, abych vás nezklamala smiley
Super, jsem ráda, že už bude konec a já budu vědět, jak všechno dopadlo....

Moc pěkná kapitola, teda hlavně konec. Na tu příští se opravdu hodně těším, doufám, že bude nejlepší ze všech :)
Pan Filuta se zlobí.
Kapitolka je čuper, super. Fakt!!!!!smileysmileyAchjoooo. Ale chci happyend. Když už, tak už!smiley
bezvadné, jen je mi líto, že bude konce:(
Konec? Nééé... tohle mi nedělej smiley

Kapitolka jinak super, opravdu skvělá, bombová, excelentní. Jedna z nejlepších smiley
Vaše Wyrda, www.wyrda.webgarden.cz
Dokonalý, tahle kapitola byla přesně podle mýho gusta. Spoustu vtipných momentů. Už přesně nevim u čeho, ale jednou jsem se neovládla a vyprskla smíchy nahlas, blbý na tom je, že sedím ve škole na přednášce... smiley Jinak se také těším na konec a už moc chci číst jak se dají dohromady. Doufám, že to tak skončí...;o)) Také doufám, že se psaním neskončíš a přidáš něco dalšího, nějakou další povídku? Co ty na to? Plánuješ pokračovat ve psaní? Doufám, že jo. Byla by velká škoda, kdybys přestala. Samozřejmě si zasloužíš pauzu (pokud ji chceš), ale pokračuj. Trochu jsem se bála, že se ta špatná zpráva týká toho, že chceš seknout se psaním. Příště nás tak neděs. To že se dočká Joe štastnýho konce je vlastně dobrá zpráva... ;o))

smileysmileysmileysmiley
Je-škoda-že-už-budeš-končit,ale-moc-moc-obdivuji,žes-to-dotáhla-až-na-takovej-počet-kapitol.Já-zatím-napsala-24.-a-vím,že-se-steží-dostanu-k-50.,ale-naopak-skončím-možná-za-chvíli.Neumím-to-až-tak-dobře-napínat-jako-ty.Opravdu-máš-môj-obdiv.

Lucia
Lucy1313
Nevím, proč z toho děláte takovou tragédii. Copak máte povolenou jen jednu povídku za život? Já se například na konec těším - budu vědět, jak to dopadlo smiley A kdyby ten příběh Breila násilně natahovala, rozhodně by to nikomu neprospělo. V nejlepším se má přestat. A začít s něčím novým smiley
blond... jsem blond
Tyjo, jdu si jen něco vytisknout na PC, řeknu si ,,Podívám se k Breiličce a jen si přečtu, jestli něco nepřidala, popřípadě, co se včera stalo.'' Uvidím novou kapitolu, neudržímse, čtu zvýrazněnou část a málem mi vynechá srdce.... To myslíš vážně?!smileysmileysmileyTyjo, tož toto jako ne-e. To jen tak nerozdýchám. A to musím do školy!smileysmileysmileyJak můžééééééééš?!smiley Tak jo, vím, že bych Ti do toho neměla pindat, ale přece jen malá otázečka... Další povídky budou, že ano?smileysmileysmiley(nááápříííklááád...... Se Severuskem?smileysmileysmiley)
Dva díly??? Áááááá. To néééé. Ach, ale co nadělám. Přiznám se, že mi bude strašně moc chybět. Doufám, že plánuješ alespoň dobrý konec. Nebo alespoň relativně dobrý konec.

Kapitolka byla skvělá. Líbilo se mi, jak ho vytáčela svou jednoslovnou odpovědí.
Fňuk...to už se blížíme do konce...a já se těšila že jich bude ještě tolik...mno...absťák jsem taky měla...alespoň že jsem si po mohla přečíst něž jsem šla do školy .)))
20.10.2007 00:56:14
Triss
hogwarts.jpg
"Jak ubozí jsou ti lidé, kteří nikdy nezpívají, a zemřou se vší svou hudbou v sobě." Victor Hugo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one