Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8288"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Aaaaaaach. To bylo až nehorázně krásné..!!!smileysmiley
Śkvelá poviedka. Viac niet čo dodať, idem na druhý diel. Takže zatiaľ len strašne veľké ĎAKUJEM.
tyyy jo!! Tak to je uzasny!! ted jsem dočetla a musím říct, že zezačátku jsem si myslela ze to bude klasicka prumerna fanfiction (prosím autorku o odpustení =p) ale příjde mi, že jsi se během psaní zlepšila. Každopádně je to naprosto suprová povídka a líbí se mi tady charakter Severuse, v některejch fanfiction je popisovanej jako buhvi jakej playboy a to mi vylozene vadi! Ale myslim, že tady byl vystihnutej velice dobře. ;) Těšim se na pokračování. ;)
Však povídka nemusí nutně končit polibkem/svatbou/... (zde si doplňte svůj ekvivalent). Dá se vystavět i na jiných věcech než na párování (vážně mě zrovna nenapadá lepší výraz).

A zatím skoro všechno, co jsem četla o Hermioně, končí právě párováním. Asi špatně hledám...
blond... jsem blond
sarka.1 - zajímavý nápad o té Giny popřemýšlím, ale vzhledem ktomu, že ta je zase reservovaná pro Harryho by to bylo těžší. A Hermiona? o té bylo taky napsáno už mraky věcí...no ale máš pravdu, jsou opomíjeny..kdo ví, jak to s nima bude O-):-)

A komentáře nezakazuji, zajímavé čtení to je....
Skoro to tu zavání zákazem komentářů smiley

Co se týče další povídky, hlasovala bych bez váhání pro svět HP s Hermionou nebo Ginny jako hlavní postavou, ale bez toho, že by nakonec skončila u Severuse v posteli (ten už jen jenom Joe smiley). Připadá mi, že tyhle dvě dámy jsou poněkud opomíjeny.

Ale vzhledem k tomu, že Breila vyhlásila pokračování Joe, už na tom moc nesejde...
blond... jsem blond
Jo! smiley A super obrázky....smiley
Chjo...smiley Schází mi Joe a spol...smiley
Ne, konec nechci..smiley Musím říct, že jsem na té povídce´závislá.... Vím, že jednou musel být konec, ale neuvažuješ třeba o druhém díle... Jako třeba až bude mít Joe mimčo... nebo třeba to bude příběh o normální olce jako mudlovi.. , která bude mít divné schopnost.. že to bude jako potomek Joe... no ale prostě muasíš psát něco dalšího... píšeš prostě skvěle... nevím jakou chválu už napsat smiley ale dokážeš popsat pocity a popíšeš je tak, že se do toho příběhu čtenář prostě vžije...

A pro Nears: Nechápu, proč je tolik důležité, jestli něco zkopírovala nebo ne.... Napsala prostě krásný příběh, který do bradavic nádherně zapadal a kdyby byl jako někde jinde, nebylo by to ono.... Navíc by tam nebyl Snape ( souhlasím s Petavou)... A navíc jak říká Lucy 1313, vymyslela jsi nový příběh... ne o harrym ´, ale o Joe a bradavice v tom hrají jen malou roli... Bradavice a ostatní postavy jsou takovým kořením... ale bez nich bych si ten příběh nedovedla představit..

No, asi jsem toho napsala už moc... smiley
Estel Eruname
To nears:když buh rozdaval rozum tak tys asi stala frontu na ohon že????Breila si může psat co chce a chtěla bych vidět tebe jak bys napsala aspon tak z poloviny dobrou povídku jako Breila.....tak jak napsala Goddy:Nelíbí????Vyfič!!!!!!
Ja súhlasím s Nears aj Breilou. Píšem to pokračovanie HP7 a som síce rada, že vďaka Rowlingovej mám predlohu a o aspoň predstavu, o čom písať, ale často sa pozastavím nad tým, ako to v skutočnosti je. Priznávam, že som aj čo-to overovala v knihách, aby som nenapísala blbosť. A aj tak mi unikla jedna súvislosť. A myslím, že Breila predsa len vytvorila neičo nové, lebo vytvorila nové postavy, nové osudy a využila naplno svoju fantáziu.

Čo sa týka písania fantasy, človek môže písať neobmedzene a podľa svojho, ale niekedy sa reálne veci popisujú ľahšie. Ale HP tematika má veľa svojich fanúšikov a väčšina je vďačná za každú novú poviedku, každý nový nápad, lebo my závisláci potrebujeme denne novú dávku. smiley
Lucy1313
Je to opravdu skvělá povídka a Ty jsi opravdu skvělá spisovatelka. Jen tak dál. Nemám slov a na neštěstí ani čas.smiley Ale konečně jsem dočetla a je to úchvatné! Díky ti!smiley Vivat Joe!smileysmileysmiley
Ale no táák..nehádejte se :-D Nears má pravdu.. jen kopíruju..

ale popravdě, ono sepsat už něco, kde máš vymyšlená pravidla všechny magické zákonitosi atd. není ani tak jednoduché. Skoro bych řekla že těžší, protože je miliony fakt, která dodržuješ..ale pakliže to někoho uklidní, právě rozvažuji nad další povídkou a uvidíme, jak to dopadne..

Možná to nebude HP, takže vám dám novou anketu...
Jj, Goddy má pravdu smiley
Pan Filuta se zlobí.
Naers: A co my s tím? Nám se to líbí :P Takže vodprejskni! smiley Nezájem! Si nebudu ničit hlavu nad někým TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK omezeně přemýšlejícím! Nelíbí? Vyfič!smiley
píšu jen a jen své názory! Nevyvracejte mi je,bude to zbytečně mrhaný čas! Jsem nepoučitelná ;)
22.11.2009 23:11:00
Triss
hogwarts.jpg
"Jak ubozí jsou ti lidé, kteří nikdy nezpívají, a zemřou se vší svou hudbou v sobě." Victor Hugo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one